Antakių laminavimo rinkinys

Nanobrow LAMINATION KIT

Turinys: Brow glue(7ml/ 0.24 fl oz) StepOne Lifting lotion (5ml / 0.17 fl oz) StepTwo Fixer (5ml / 0.17 fl oz)

Viskas-viename rinkinys ilgai išliekančiam antakių laminavimui
Tvarkingi ir sutvarkyti antakiai daugelį savaičių
Antakiai atrodys storesni, su daugiau apimties
Puikiai tinka naudoti tiek profesionalėms, tiek namuose

NEPRIEKAIŠTINGI ANTAKIAI ILGAS SAVAITES

Jei norite sukontroliuoti nepaklusnius, storus ar standžius antakius - rinkitės viskas-viename antakių laminavimo rinkinį iš Nanobrow. Rinkinyje yra viskas, kad pasiektumėte tobulus rezultatus. Antakiai tampa daug storesni ir pilnesni, išlieka pakelti ir tobulos formos daugelį savaičių. Nebelaukite ilgiau. Turėkite nepriekaištingus antakius jau dabar.

Lamination Kit

JŪSŲ PASLAPTIS Į NEPRIEKAIŠTINGUS ANTAKIUS

Daugiau jokių nepaklusnių antakių! Nanobrow laminavimo rinkinys yra geriausias ir efektyviausias būdas išgauti gražius antakius. Antakių laminavimo efektas išlieka net iki 6 savaičių. Rinkinys yra itin ekonomiškas, paprastas naudoti ir garantuoja tikslumą. Produktų ir priedų rinkinio pakanka daugiau nei tuzinui panaudojimų. Galėsite džiaugtis tobulai apibrėžtais antakiais daugelį mėnesių. Antakių laminavimas intensyviai gydo antakius, maitina ir suteikia paklusnumo. Galite greitai ir lengvai suteikti jiems didesnės apimties išvaizdą, sušukuoti į norimą formą ir galiausiai užfiksuoti. Procedūra užmaskuoja praretėjusias vietas, o antakiai atrodo storesni. Galite pamiršti problematiškus, nesuvaldomus antakius!

Suvaldyti savo antakius ir suteikti jiems daugiau apimties turinčią išvaizdą dar niekada nebuvo taip paprasta. Jūs tikrai mėgausitės antakių laminavimo privalumais daugelį savaičių. Antakių laminavimas gali būti atliekamas ant visų tipų antakių, ypač ant nepaklusnių ir storų arba itin retų antakių. Taip pat galite tai derinti su tiksliu antakių formavimu ir antakių dažymu, kad rezultatai būtų geresni.

Lamination Kit

KAIP NAUDOTI ANTAKIŲ LAMINAVIMO RINKINĮ?

Norėdami mėgautis tobulai apibrėžtais, apimties turinčiais antakiais, rinkitės Nanobrow Lamination Kit! Kaip išlaikyti nepriekaištingą antakių išvaizdą daugelį savaičių be jokių pataisymų? Štai čia žingsnis po žingsnio gidas:

1. Nuvalykite antakių makiažą naudodami produktą be aliejaus (pvz. Nanobrow Micellar Makeup Remover)

2. Paimkite buteliuką, pažymėtą Glue. Užtepkite nedidelį kiekį priemonės ant antakių ir šukuokite juos į norimą padėtį. Šiek tiek palaukite.

3. Naudokite kėlimo priemonę, pažymėtą Step One. Pradėkite nuo antakio priekio, šukuojant plaukus į norimą formą.

4. Palikite produktą ant antakių 5-8 minutėms, priklausomai nuo antakių plaukelių storio, tada nuimkite su vatos diskeliu.

5. Naudokite sekančią priemonę - Step Two. Vėl, pradėkite nuo antakio priekio ir judėkite link uodegėlės ir nepamirškite išlaikyti norimos antakio formos. Palikite produktą 5-8 minutėms ir pašalinkite su drėgnu vatos diskeliu.

6. Sušukuokite antakius su šepetėliu ir mėgaukitės nuostabiais antakiais daugelį savaičių!

NANOBROW – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ ANTAKIAMS

Antakių laminavimo rinkinys yra tik vienas iš daugelio sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanobrow asortimente. Tai aukščiausios kokybės odos priežiūros ir makiažo produktai, kuriuos su malonumu naudoja geriausios grožio meistrės. Jūs taip pat galite pakeisti savo išvaizdą ir jaustis dar gražesne.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Kaip naudoti Nanobrow antakių laminavimo rinkinį?
Nanobrow Lamination Kit yra rinkinys, kuriame yra visi reikalingi aksesuarai ypač ilgalaikiam, tobulam antakių laminavimui. Jums tereikia nuvalyti ir nuriebalinti antakius ir tinkama tvarka užtepti pridedamas priemones. Laminavimo metu, šepetėliu sušukuokite antakius į norimą formą, o po instrukcijoje nurodyto laiko nuimkite priemones su vatos diskeliu.
Kada reikėtų rinktis Nanobrow antakių laminavimo rinkinį?
Nanobrow antakių laminavimo rinkinys yra paprastas būdas sukurti nepriekaištingą antakių formą, kuri išliks daugelį savaičių. Antakiai atrodo su daugiau apimties, ir jūs galėsite džiaugtis tvarkingais ir gražiais antakių lankais ilgą laiką. Antakių laminavimas puikiai tinka visoms, norinčioms įgyti naują antakių išvaizdą.
Ar galiu naudoti Nanobrow laminavimo rinkinį, jei turiu jautrią odą?
Nanobrow laminavimo rinkinyje esantys produktai yra pagaminti iš specialiai atrinktų ingredientų. Prieš laminavimą, mes rekomenduojame atlikti testą ant nedidelio odos plotelio, ant vidinės rankos dalies.
Kaip dažnai galiu laminuoti antakius?
Rekomenduojame atlikti antakių laminavimą kas 4-6 savaites.
Nanobrow Lamination Kit - galiojimo laikas
Tinkamai laikant, antakių laminavimo rinkinyje esantys produktai, išsaugo savo savybes 6 mėnesius po atidarymo.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekes pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika