Silikoninės juostelės blakstienų pakėlimui ir laminavimui

Nanolash SILICONE RODS

Kiekis: 3 poros

Dydžiai: S, M, L

SILIKONINĖS JUOSTELĖS TOBULAI RIESTOMS BLAKSTIENOMS

Nanolash Silicone Rods yra pagrindiniai aksesuarai norint atlikti blakstienų pakėlimą ir laminavimą. Minkštas ir malonus paviršius nedirgina gležnos viršutinio voko odos. Jos yra trijų skirtingų dydžių, lengvai pritaikysite prie bet kokio akies, todėl pakėlimo ir laminavimo procesas bus sklandus ir patogus.

Silicone Rods

KAIP NAUDOTI NANOLASH SILICONE RODS?

Pirmiausiai, prie akies pritvirtinkite vieną iš trijų galimų silikoninių juostelių dydžių. Jei reikia, galite lengvai apipjaustyti kraštus, kad juostelė geriau priliptų prie voko. Silikonas, kurį mes naudojame juostelių gamybai, užtikrina puikų sukibimą. Jei reikia, po juostele patepkite šiek tiek klijų, kad blakstienų pakėlimo metu gerai priliptų prie odos. Tada šukuokite blakstienas ant juostelės, naudodami tuos pačius klijus.

NANOLASH – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ BLAKSTIENOMS

Silikoninės juostelės blakstienų pakėlimui ir laminavimui yra tik vienas iš sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanolash asortimente. Tai aukščiausios kokybės makiažo ir priežiūros produktai, kuriuos su malonumu naudoja blakstienų meistrės visame pasaulyje.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Kaip išsirinkti tinkamo dydžio juostelę?
Viskas, ką jums reikia padaryti, tai uždėti lazdelę ant akies voko. Patikrinkite, ar gerai laikosi ir nesukelia diskomforto. Jei reikia, galite lengvai ją apkarpyti.
Ar silikonines juosteles galima naudoti pakartotinai?
Taip, mūsų juosteles galite naudoti pakartotinai. Tiesiog nepamirškite, kad atlikę blakstienų pakėlimą, jas visada kruopščiai nuvalykite.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekę pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika