Vienkartiniai blakstienų ir antakių šepetėliai

Nanolash DISPOSABLE MASCARA WANDS

Turinys: 50 vnt

VIENAS APLIKATORIUS – DAUGYBĖ GALIMYBIŲ

Nanolash vienkartiniai blakstienų ir antakių šepetėliai yra skirti tiek natūralioms, tiek priaugintoms blakstienoms. Jie puikiai tinka tiek formuojant antakius, tiek naudojant skirtingus produktus. Kiekvienas šepetėlio potėpis švelniai ir tiksliai atskiria plaukelius, užtikrinant, kad jie atrodytų natūraliai ir tvarkingai.

Disposable Mascara Wands

UŽTIKRINA KOMFORTĄ IR HIGIENĄ NAUDOJIMO METU

Kūgio formos sintetiniai šereliai užtikrina tikslų ir higienišką darbą nedirginant odos ar plaukelių. Dėka lengvos ir patogios konstrukcijos, šepetėlis yra itin patogus ir lengvai naudojamas. Nesvarbu, ar jūs esate tik pradedančioji blakstienų pasaulyje, ar tikra profesionalė - šie šepetėliai leis pasiekti tobulų rezultatų be didelių pastangų. Pakuotėje yras 50 šepetėlių tušui, kurių užteks ilgam.

Nanolash – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ BLAKSTIENOMS

Vienkartiniai tušo šepetėliai yra tik vienas iš sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanolash asortimente. Tai aukščiausios kokybės makiažo ir priežiūros produktai, kuriuos su malonumu naudoja blakstienų meistrės visame pasaulyje.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Ar blakstienų ir antakių šepetėliai yra tinkami profesionaliam naudojimui?
Taip, mūsų šepetėliai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl puikiai tinka tiek naudojimui namuose, tiek grožio salonuose.
Ar galima vieną šepetėlį naudoti skirtingiems blakstienų ir antakių produktams?
Norint išvengti kryžminio užteršimo ar produktų susimaišymo, konkrečiam produktui rekomenduojama naudoti vieną šepetėlį. Skirtingų šepetėlių naudojimas skirtingiems produktams padeda išlaikyti higieną.
Kokios yra pagrindinės vienkartinių blakstienų ir antakių šepetėlių naudojimo sritys?
Vienkartiniai šepetėliai dažniausiai naudojami blakstienoms ir antakiams šukuoti, formuoti ar atskirti. Jie puikiai tinka tepant tušą ir formuojant antakius.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekę pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika