DIY - Kuokštelinių blakstienų valiklis

Nanolash DIY REMOVER

Talpa: 5 ml / 0,169 fl oz

VEIKSMINGAS IR GREITAI VEIKIANTIS

Nanolash DIY Remover yra specialus produktas, skirtas švelniai ir greitai pašalinti netikras blakstienas, kurios buvo uždėtos DIY metodu. Tiesiog užtepkite nedidelį valiklio kiekį ant blakstienų ir palaukite kelias sekundes. DIY blakstienų kuokšteliai atsiskirs nuo natūralių, ir galėsite jas lengvai nuimti.

DIY REMOVER

KAIP NAUDOTI NANOLASH DIY REMOVER?

Užtepkite produkto ant visų blakstienų, tepdami iš viršaus ir apačios. Siauras šepetėlis padės tiksliai užtepti valiklio. Palaukite apie 30 sekundžių, pirštais suimkite blakstienų kuokštelį ir nusitraukite nuo natūralių blakstienų. Tada įprastai nusivalykite makiažą. Valiklis neturi įtakos blakstienų būklei.

NANOLASH – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ BLAKSTIENOMS

DIY netikrų blakstienų valiklis yra tik vienas iš sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanolash asortimente. Tai aukščiausios kokybės makiažo ir priežiūros produktai, kuriuos su malonumu naudoja blakstienų meistrės visame pasaulyje.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Kiek laiko užtrunka dirbtinių blakstienų pašalinimas naudojant valiklį?
Geriausiai yra palaukti apie 30 sekundžių ir dirbtinės blakstienos atsiskirs nuo natūralių. Tada tiesiog nuimkite jas su pirštais.
Ar turiu dar ką nors padaryti, nusiėmusi DIY blakstienas su valikliu?
Geriausiai makiažą nusivalyti su įprastu makiažo valikliu, kad pašalintumėte produktų likučius. Šiai užduočiai galite naudoti bet kokį makiažo valiklį.
Nanolash DIY Remover – sudėtis (INCI)
Isododecane, Dextrin palmitate, Isohexadecane, Disteardimonium hectorite, Phenoxyethanol.
Nanolash DIY Remover – galiojimo laikas
Nanolash DIY Remover, tinkamai laikomas, išlaiko savo savybes 6 mėnesius nuo atidarymo.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekes pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika