Blakstienų ir antakių aplikatoriai

Nanolash LINT FREE APPLICATORS

Kiekis: 50 vnt

SĖKMINGO FORMAVIMO PASLAPTIS SLYPI DETALĖSE

Blakstienų aplikatoriai yra nepakeičiamas produktas, kuris turėtų rasti savo vietą kiekviename makiažo krepšelyje. Jie yra švelnūs jautriai odai ir akių vokams, todėl galėsite nuo blakstienų tinkamai nuvalyti makiažo, odos priežiūros produktų ir riebalų likučius. Jie yra neįkainojama pagalba ruošiant blakstienas įvairioms grožio procedūroms, tokioms kaip blakstienų priauginimas, blakstienų pakėlimas ar laminavimas. Toks antgalis nesugeria skysčių, todėl užtikrinamas ekonomiškesnis įvairių produktų naudojimas.

Lint Free Applicators

PRIVALOMAS KIEKVIENAI BLAKSTIENŲ SPECIALISTEI

Nanolash Lint Free Applicators pasižymi nesugeriančiomis savybėmis, todėl produkto naudojimas su jų pagalba yra ekonomiškesnis. Didelėje pakuotėje yra 50 aplikatorių, kurie užtikrina higienišką darbą ilgam laikui. Jie labai naudingi blakstienų ir antakių riebalų nuriebalavime bei makiažo ir dirbtinių blakstienų šalinime. Kadangi jie yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, nepalieka jokių skaidulų ant blakstienų, o jūsų darbas bus daug malonesnis ir efektyvesnis.

NANOLASH – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ BLAKSTIENOMSS

Blakstienų aplikatoriai yra tik vienas iš sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanolash asortimente. Tai aukščiausios kokybės makiažo ir priežiūros produktai, kuriuos su malonumu naudoja blakstienų meistrės visame pasaulyje.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Kam geriausiai tinka Nanolash Lint Free Applicators aplikatoriai?
Su aplikatoriais galite tepti blakstienas ir antakius su įvairiais produktais ir kosmetika. Jie taip pat puikiai tinka blakstienų valymui prieš laminavimą. Tai yra universalūs aksesuarai, kuriuos galite naudoti kaip tik norite.
Kaip laikyti blakstienų ir antakių aplikatorius, kad būtų išlaikyta jų higiena?
Aplikatorius geriausia laikyti jų originalioje pakuotėje. Išėmę aplikatorių iš pakuotės, naudokite jį iš karto.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekę pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika