Antakių šepetėlių rinkinys

Nanolash STYLING BRUSH

Turinys: Angled Brush (1pc) , Spiral Brush (1 pc)

AKSESUARAI, UŽTIKRINANTYS PUIKIUS REZULTATUS

Jei vertinate savo makiažo estetiką ir vertinate aksesuarų tikslumą, kuris leidžia pasiekti norimus rezultatus - tuomet rinkitės Nanobrow Styling Brush. Šis dviejų aplikatorių rinkinys užtikrina, kad jūsų antakių makiažas visada būtų tobulas!

Angled Brush – šis tikslus šepetėlis, pagamintas iš minkštų sintetinių šerelių, padės užtepti visų rūšių kosmetiką - gelinius, kreminius ir birius produktus.

Spiral Brush – šis šepetėlis, pagamintas iš sintetinių šerelių su tam tikro standumo šereliais, slystančiais tarp antakių, tobulai atskiria juos nedirgindamas odos.

STYLING BRUSH

DARYKITĖS MAKIAŽĄ, ŠUKUOKITE IR FORMUOKITE SAVO ANTAKIUS, KADA TIK NORITE!

Šepetėlis su sandariai suspaustais šereliais, itin gerai paskirsto produktus per plaukelius ir odą, todėl galite lengvai užpildyti antakius naudodamos bet kokį produktą, pavyzdžiui, antakių pomadą ar antakių pudrą. Tikslus, nuožulnus jo galiukas, taip pat leidžia kontūruoti antakius arba piešti plonus, pavienius potėpius, imituojant tikrus antakių plaukelius..

Šepetėlis yra paprasta priemonė, kuri padės suteikti antakiams stilių juos šukuojant ir formuojant. Šis aksesuaras taip pat padės nuvalyti produkto perteklių nuo antakių, nepakenkdamas makiažui.

Nanobrow Styling Brush yra būtina priemonė kiekvienos moters ir profesionalios vizažistės makiažo krepšyje. Dėka inovatyvaus dizaino galite įstumti šepetėlius į aptakų juodą korpusą ir iš jo, todėl juos lengva ir patogu laikyti švarius. Juos lengva valyti, kas užtikrina ilgą ir patikimą naudojimą.

NANOBROW – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ ANTAKIAMS

Formavimo ir gražinimo šepetėlių rinkinys yra tik vienas iš daugelio sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanobrow asortimente. Tai aukščiausios kokybės odos priežiūros ir makiažo produktai, kuriuos su malonumu naudoja geriausios grožio meistrės. Jūs taip pat galite pakeisti savo išvaizdą ir jaustis dar gražesne.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Ar Nanobrow Styling Brush gali būti naudojamas su kitais produktais, kurie nėra skirti antakiams?
Taip, mūsų aplikatorius galima naudoti su kitais produktais, tokiais kaip akių šešėliai ar akių pieštukas.
Kaip reikia valyti Nanobrow Styling Brush?
Tiek Angle Brush , tiek Spiral Brush galima valyti su drungnu vandeniu. Taip pat galite naudoti švelnų šampūną. Po valymo gerai išdžiovinkite aplikatorius.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekes pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika