Dirbtinės blakstienos, skirtos volume blakstienų priauginimo metodui

Nanolash VOLUME LASHES

sukti

C D

storis

0.05 0.07 0.10 0.12 0.15

ilgis

Mišrus 6mm-13mm 9mm 10mm 11mm
Itin minkštos ir lanksčios
Rankų darbo ir tvirtai nupintos
Struktūra imituoja tikras blakstienas
Daug skirtingų variantų, iš kurių galima rinktis

NEPRIEKAIŠTINGA KOKYBĖ IR STULBINANTYS REZULTATAI

Dirbtiniai blakstienų priauginimas - Nanolash Volume Lashes yra tobulas pasirinkimas jūsų salonui. Kiekviename dėkliuke yra 16 eilių rankų darbo, sintetinių, gilios spalvos blakstienų, kurios tobulai paryškins bet kokį žvilgsnį.

Minkštos ir elastingos šilkinės blakstienos su glotniu matiniu paviršiumi užtikrina fenomenalų lengvumą ir forma, kuri apgaulingai primena natūralias blakstienas. Rinkitės kokybę, kuri atitiktų jūsų lūkesčius ir patenkintų jūsų klientes.

Volume Lashes

Pasirinkta :

Keisti

sukti

C D

storis

0.05 0.07 0.10 0.12 0.15

ilgis

Mišrus 6mm-13mm 9mm 10mm 11mm

BLAKSTIENOS PAGALJŪSŲ POREIKIUS

Nanolash Volume Lashes leidžia pritaikyti produktą pagal savo ir klienčių poreikius. Jos puikiai tinka tiek klasikiniam, tiek volume blakstienų priauginimo metodams. Siūlome dirbtines blakstienas su populiariausiais riestų blakstienų tipais. Blakstienas rasite dėkliuke su įvairaus ilgio blakstienomis - nuo 6 iki 13 mm arba su vienu jūsų pasirinktu ilgiu: 9, 10 arba 11 mm. Blakstienos dedamos ant klijų juostelės ir lengvai nuimamos, užtikrinant efektyvų uždėjimą. Jų tekstūra tobulai tinka kuriant blakstienų kuokštelius, tiek naudojant sugriebimo, tiek vyniojimo ant juostelės metodą.

Volume Lashes

Pasirinkta :

Keisti

sukti

C D

storis

0.05 0.07 0.10 0.12 0.15

ilgis

Mišrus 6mm-13mm 9mm 10mm 11mm

KAIP DIRBTI SU VOLUME LASHES?

Dirbti su Nanolash Volume Lashes yra labai paprasta. Kruopščiai nuvalę ir nuriebalinę klientės blakstienas bei atskyrus apatines blakstienas, pradėkite standartinį dirbtinių blakstienų uždėjimą.

Suimkite blakstienas už pagrindo, kad nepažeistumėte jų švelnios struktūros. Priklausomai nuo pasirinkto blakstienų priauginimo metodo (klasikinis ar volume), nuimkite po vieną blakstieną nuo juostelės arba iš karto sukurkite blakstienų kuokštelį-vėduoklę, naudojant sugriebimo, vyniojimo ant juostelės ar persipynimo metodą. Švelnios klijų juostelės leidžia be problemų nuimti blakstienas nuo padėkliuko. Nepamirškite rinktis blakstienų, kurios būtų ne daugiau kaip 30% ilgesnės nei jūsų klientės natūralios blakstienos, kad jas būtų patogu nešioti, neapkraunant natūralių blakstienų.

Nanolash – TAI KAS GERIAUSIA JŪSŲ BLAKSTIENOMS

Dirbtinės blakstienos volume blakstienų priauginimo metodui yra tik vienas iš sensacingų produktų, kuriuos galite rasti Nanolash produktų asortimente. Tai aukščiausios kokybės blakstienų priežiūros ir makiažo kosmetika, kurią su malonumu naudoja profesionalios blakstienų meistrės visame pasaulyje.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio industrijos naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinio įkvėpimo šaltinį, apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
Viskas, ką turėtumėte žinoti
Kaip parinkti tinkamas blakstienas?
Prieš pasirenkant dirbtines blakstienas, blakstienų meistrė atlieka kruopščią klientės akies analizę ir pasiūlo tinkamą blakstienų formavimo metodą. Priėmus sprendimą, blakstienų meistrė parenka tinkamas blakstienas pagal pasirinktą stilių.
Kokie blakstienų priauginimo metodai gali būti naudojami su Nanolash Volume Lashes?
Yra trys blakstienų priauginimo metodai - klasikinis, volume ir hibridinis. Nanolash Volume Lashes tinka jiems visiems.
Ar galima priauginti blakstienas nešiojant kontaktinius lęšius?
Dirbtinės blakstienos neturi įtakos kontaktiniams lęšiams. Tačiau blakstienų meistrė tikrai paprašys juos išsiimti procedūros metu.
Ar galima priauginti blakstienas po blakstienų dažymo su chna?
Galima, bet turėtumėte palaukti tam tikrą laiko tarpą, pageidautina 48 valandas.
Ar blakstienų priauginimas paveikia natūralias blakstienas?
Tinkamai atliktas blakstienų priauginimas neturi įtakos natūralioms blakstienoms.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekės pristatomos per kurjerių įmonę.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika