Blakstienų pakėlimo ir laminavimo šukos

Nanolash LIFTING COMBS

Kiekis: 3 vnt

BLAKSTIENŲ PAKĖLIMO IR LAMINAVIMO ŠUKOS

Y formos blakstienų pakėlimo šukos leidžia lengviau ir greičiau uždėti blakstienas ant silikoninių juostelių blakstienų pakėlimo ir laminavimo metu. Kiekvienas blakstienų pakėlimo aplikatoriaus galiukas atlieka skirtingą funkciją. Pirmasis užtikrina, kad galėtumėte tinkamai sušukuoti blakstienas ant juostelės, kitas galiukas veikia kaip šukos, kurios skirtos blakstienoms šukuoti ir atskirti prieš tepant blakstienas pakeliančias priemones.

Lifting Combs

KAIP NAUDOTI NANOLASH PAKĖLIMO ŠUKAS?

Uždėjus silikonines juosteles ant vokų, tuomet ant blakstienų užtepkite optimalų kiekį klijų. Naudodamos plokščią šukų galiuką, ušukuokite blakstienas ant juostelės.Norint tiksliai atskirti blakstienas, naudokite šukų galiuką. Tuomet tepkite blakstienų pakėlimo ir laminavimo priemones.

NANOLASH – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ BLAKSTIENOMS

Blakstienų pakėlimo ir laminavimo šukos yra tik vienas iš sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanolash asortimente. Tai aukščiausios kokybės makiažo ir priežiūros produktai, kuriuos su malonumu naudoja blakstienų meistrės visame pasaulyje.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Ar blakstienų pakėlimo ir laminavimo šukos yra daugkartinio naudojimo?
Taip, mūsų šukas galite naudoti daugelį kartų. Tiesiog nepamirškite jų kruopščiai nuvalyti po kiekvieno naudojimo.
Ar Lifting Combs yra būtinos blakstienų pakėlimui?
Šukos yra būtinas priedas. Jų pagalba galite sušukuoti blakstienas ant silikoninių juostelių, naudojant blakstienų klijus. Taip pat jos užtikrina tikslų blakstienų atskyrimą.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekes pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika