Blakstienų pakėlimo ir laminavimo klijai

Nanolash LASH LIFT GLUE

Tūris: 5ml / 0,17 fl oz

KLIJAI, BLAKSTIENIŲ PAKĖLIMO PAGRINDAS

Nanolash Lash Lift Glue yra dar vienas esminis produktas, skirtas blakstienų pakėlimui ir laminavimui. Tai užtikrina, kad blakstienos gerai priliptų prie silikoninių juostelių ir jas būtų lengva paruošti sekantiems blakstienų pakėlimo etapams. Plonas aplikatorius leis užtepti optimalų produkto kiekį. Jei reikia, klijus taip pat galima tepti po silikonine juostele, kad geriau laikytųsi.

Lash Lift Glue

KAIP NAUDOTI NANOLASH LASH LIFT GLUE?

Užtepkite blakstienų pakėlimo ir laminavimo klijus ant silikoninės juostelės ir šukuokite blakstienas ant juostelės, tada atlikite kitus pakėlimo ir laminavimo veiksmus. Taip pat klijais galite pritvirtinti silikoninę juostelę prie voko.

NANOLASH – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ BLAKSTIENOMS

Blakstienų pakėlimo ir laminavimo klijai yra tik vienas iš sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanolash asortimente. Tai aukščiausios kokybės makiažo ir priežiūros produktai, kuriuos su malonumu naudoja blakstienų meistrės visame pasaulyje.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Kaip paruošti blakstienas prieš naudojant klijus?
Prieš naudojant klijus, akių vokus ir blakstienas reikia nuvalyti ir nuriebalinti. Šiai užduočiai naudokite specialų, neutralaus pH blakstienų šampūną.
Kuriame blakstienų pakėlimo ir laminavimo etape turėčiau naudoti Nanolash Lash Lift Glue?
Klijai yra naudojami blakstienų pakėlimo ir laminavimo procesui palengvinti. Naudokite juos pritvirtindami blakstienas ant silikoninės juostelės, kad suteiktumėte joms tinkamą formą ir užtikrintumėte, kad jos šią formą išlaikys viso fiksavimo metu.
Nanolash Lash Lift Glue – sudėtis (INCI)
Aqua, AMP-Acrylates Copolymer, Alcohol.
Nanolash Lash Lift Glue – galiojimo laikas
Produkto galiojimo laiką galima rasti ant pakuotės.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekę pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika