blakstienų priauginimo fiksatorius

Nanolash DIY SEALER

Talpa: 5 ml / 0,169 fl oz

GERIAUSIAS FIKSATORIUS ATLIEKANT FORMAVIMĄ

Nanolash DIY Sealer yra specialus produktas, skirtas palaikyti fiksaciją, atliekant „pasidaryk pats“ blakstienų priauginimą. Specialiai sukurta produkto formulė yra itin svarbi jūsų stiliaus patvarumui, nes ji sustiprina klijus. Be to, produktas suformuoja ploną, nematomą sluoksnį ant blakstienų, taip apsaugant jas nuo nešvarumų, dulkių ir riebalų.

DIY SEALER

KAIP NAUDOTI NANOLASH DIY SEALER?

Užsidėję visas DIY blakstienas, užtepkite ant jų nedidelį kiekį šios priemonės, kad neutralizuotumėte klijų lipnumą ir sustiprintumėte fiksaciją. Specialus aplikatorius užtikrina, kad fiksatorių galėsite dozuoti tiksliai, o tiršta formulė nepateks į akis. Galite naudoti blakstienų fiksavimo priemonę pagal savo poreikius, kad blakstienos atrodytų ilgesnės ir mėgautumėtės jomis dar labiau.

NANOLASH – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ BLAKSTIENOMS

DIY Sealer – priauginamų blakstienų fiksatorius yra tik vienas iš sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanolash asortimente. Tai aukščiausios kokybės makiažo ir priežiūros produktai, kuriuos su malonumu naudoja blakstienų meistrės visame pasaulyje.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Ar fiksatorius turi įtakos klijų našumui?
Taip. Užtepus fiksatorių, iškart po procedūros, yra neutralizuojamas klijų lipnumas ir sustiprinamas sukibimas. Tai padeda blakstienų kuokšteliams nenukristi.
Kaip naudoti fiksatorių, kad blakstienų kuokšteliai išsilaikytų kuo ilgiau?
Kiekvieną vakarą užtepkite nedidelį fiksatoriaus kiekį tose vietose, kuriose prieš tai tepėte klijų.
Nanolash DIY Sealer – sudėtis (INCI)
Isododecane, Isohexadecane, Trimethylsiloxysilicate, Hydrogenated (styrene/isoprene) copolymer, Polysorbate 20, Polypropyl sesquioxane, Disteardimonium hectorite, Phenoxyethanol.
Nanolash DIY Sealer – galiojimo laikas
Nanolash DIY Sealer, tinkamai laikomas, išlaiko savo savybes 6 mėnesius nuo atidarymo.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekes pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika