Preciziškas pincetas

Nanobrow EYEBROW TWEEZERS

Tikslus antakių plaukelių šalinimas akimirksniu

Nanobrow pincetai yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl jie yra patvarus ir ilgaamžiai. Kruopščiai suprojektuoti pinceto galiukai leidžia lengvai sugriebti net trumpiausius ir ploniausius plaukelius, kas leidžia itin tiksliai išpešioti antakius, taip pat atlikti kitas smulkias kosmetines procedūras. Pinceto dydis ir matinė apdaila užtikrina, kad pincetas neišslys iš rankų ir jausis itin komfortiškai. Pincetas yra ypač tikslus, todėl kiekvienas naudojimas bus efektyvus ir patogus.

Eyebrow Tweezers

NANOBROW TWEEZERS – PRIVALOMAS AKSESUARAS KIEKVIENOS MOTERS MAKIAŽO KREPŠYJE

Antgaliai yra pagaminti su ypatingu tikslumu. Jų nuožulnūs galiukai tobulai susilieja, užtikrina tikslumą pešiojant antakius - be skausmo ir negadinant plaukelių. Aukščiausios kokybės nerūdijantis plienas yra papildomas privalumas, kuris leis lengvai palaikyti pincetą švarų. Galite paprasčiausiai nuplauti juos šiltu vandeniu, o tada nusausinti popieriniu rankšluosčiu arba minkšta šluoste. Nanobrow Tweezer - yra privalomas aksesuaras, kurį visada turėtumėte nešiotis makiažo krepšyje. Pinceto ergonomiška forma ir tikslumas palengvina daugelio smulkių kosmetinių procedūrų atlikimą.

NANOBROW – NANOBROW - TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ ANTAKIAMS

Preciziškas pincetas yra tik vienas iš daugelio sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanobrow asortimente. Tai aukščiausios kokybės odos priežiūros ir makiažo produktai, kuriuos su malonumu naudoja geriausios grožio meistrės. Jūs taip pat galite pakeisti savo išvaizdą ir jaustis dar gražesne.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Ar pincetai iš Nanobrow yra autoklavuojami?
Taip, pincetai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir gali būti sterilizuojami autoklave.
Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis antakių pincetą?
Rinkdamiesi pincetą, atkreipkite dėmesį į galiukus. Galiukų susiliejimas vienas su skitu turi būti tikslus, kad jie visada gerai sugriebtų plaukus.
Ar Nanobrow pincetu galima šalinti plaukelius iš kitų sričių?
Taip, mūsų pincetai yra universalūs ir puikiai sugriebia bet kokius plaukelius, todėl jie tikrai puikiai tiks šalinant plaukelius ir kitose kūno vietose.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekę pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika