Antakių pieštukas

NANOBROW EYEBROW PENCIL

Dydis: 4g / 0.141 fl oz

Spalva : Pasirinkite spalvą
Ploni, į plaukelius panašūs potėpiai
Švelni formulė
Ilgai išsilaikantis ir patogus naudoti
Užmaskuoja tarpus ir sukuria norimą formą

ANTAKIŲ FORMAVIMO REVOLIUCIJA

Nanobrow Eyebrow Pencil yra itin tikslus, ilgai išsilaikantis pieštukas, skirtas antakių makiažui. Jis turi ploną, optimalaus kietumo galiuką, leidžiantį užpildyti antakius ir lengvai piešti plaukelius primenančius potėpius. Išsirinkite geriausią savo grožio atspalvį ir iš naujo apibrėžkite antakius. Itin pigmentuotas pieštukas taip pat turi ploną šepetuką, leidžiantį sušukuoti antakius į norimą padėtį.

EYEBROW PENCIL

Spalva : Pasirinkite spalvą

JUMS PATIKS PRECIZIŠKUMAS

Iš naujo apibrėžkite savo antakius su Nanobrow antakių pieštuku! Jums patiks jo tikslumas ir jis visiškai pakeis jūsų makiažą. Ištraukiamo pieštuko nereikia galasti, jis išlieka tikslus tol, kol juo naudojatės. Smulkus antgalis yra tobulos formos ir visada pasiruošęs darbui. Galite naudoti įvairias makiažo technikas: užpildyti antakius, kontūruoti juos arba sukurti plunksnuotų antakių išvaizdą. Lygus pieštukas slysta per odą ir antakius, kad greitai užmaskuotų visas spragas. Šis itin tikslus antakių pieštukas taip pat yra ilgai išsilaikantis. Galite pasikliauti nepriekaištingu, natūraliai atrodančiu visos dienos makiažu.


Antakių pieštukas turi keturis tobulai pigmentuotus, natūralius atspalvius. Juos nesunkiai priderinsite prie savo grožio tipo. Nanobrow pieštuku pasidaryti makiažą yra itin paprasta ir lengva. Tobulas produktas bet kuriai moteriai ir profesionalei, vertinančiai nepriekaištingą antakių makiažą. Jūs gausite geriausią visų laikų antakių išvaizdą!

EYEBROW PENCIL

Spalva : Pasirinkite spalvą

NANOBROW EYEBROW PENCIL YRA PAPRASČIAUSIAS BŪDAS TURĖTI GRAŽIUS ANTAKIUS

Nanobrow Eyebrow Pencil turi itin ploną, tobulo kietumo galiuką. Galite apibrėžti antakių kontūrus, užmaskuoti retas vietas ir lengvai pagilinti antakių spalvą. Kaip tai padaryti?

Tiksliai apibrėžkite antakių kontūrą, pradedant nuo apatinės antakių linijos. Tada lengvais brūkšniais užpildykite antakius - naudokite tą patį pieštuką ar kitą Nanobrow antakių užpildą. Norėdami pasiekti natūraliai atrodančių antakių rezultatą, nepamirškite užtepti daugiau produkto ant apatinės linijos ir antakių uodegos, o viršutinėje linijoje šiek tiek sumaišykite produktą, kad efektas būtų subtilesnis. Daugiau patarimų, kaip naudoti antakių pieštuką, rasite mūsų tinklaraštyje.

NANOBROW – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ ANTAKIAMS

Antakių pieštukas yra tik vienas iš daugelio sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanobrow asortimente. Tai aukščiausios kokybės odos priežiūros ir makiažo produktai, kuriuos su malonumu naudoja geriausios grožio meistrės. Jūs taip pat galite pakeisti savo išvaizdą ir jaustis dar gražesne.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Kaip išsirinkti tinkamiausią antakių pieštuko atspalvį?
Išsirinkite atspalvį, kuris labiausiai panašus į jūsų natūralią plaukų spalvą. Taip galėsite apibrėžti antakius be pernelyg ryškių rezultatų.
Kiek laiko išsilaiko antakių pieštukas?
Pieštukas ant odos laikosi visą dieną.
Kaip dienos pabaigoje nuvalyti Nanobrow Eyebrow Pencil?
Naudokite bet kokį jums patinkantį makiažo valiklį. Suvilgykite vatos diskelį pasirinktame valiklyje, keletą sekundžių lengvai prispauskite prie antakių ir nuvalykite priemonę.
Ar galiu derinti antakių pieštuką su kitais antakių produktais?
Taip, galite naudoti kartu su kitais produktais, pavyzdžiui, antakių muilu iš Nanobrow.
Nanobrow Eyebrow Pencil – sudėtis (INCI)
Hydrogenated Palm Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Candelilla Cera, Microcrystalline Wax, Synthetic Wax, Zinc Stearate, Mica, Isopropyl Myristate, Tocopheryl Acetate, Butylparaben, Bht, CI 77499, CI 77491, CI 77492, CI 77891.
Nanobrow Eyebrow Pencil – galiojimo laikas
Tinkamai laikant, produktas išsaugo savo savybes 12 mėnesių po atidarymo.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekes pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika