Pincetas blakstienų atskirimui

Nanolash EYELASH TWEEZERS POINTED

Angle:

Ilgis: 12cm

Svoris: 21 g

Pincetai

TOBULAS TIKSLUMAS, TIK GERIAUSI REZULTATAI

Gaukite komfortą, kurio jums reikia norint dirbti aukščiausiu lygiu, su specializuotu Nanolash pincetu, skirtu blakstienų atskyrimui! Tai pati svarbiausia priemonė blakstienų priauginime, leidžianti tiksliai atskirti blakstienas. Lengva medžiaga ir patogus pinceto dizainas neapkrauna riešo dirbant ilgas valandas.

EYELASH TWEEZERS POINTED

POINTED
CURVED
L-SHAPE

NANOLASH - GERIAUSIA BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO PAGALBA

Nanolash Eyelash Tweezer Pointed yra pati svarbiausia priemonė kiekvienai blakstienų specialistei blakstienų priauginimo metu. Pincetai pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, kuris stebina savo lengvumu ir lankstumu, kartu suteikiant nepriekaištingą komfortą. Pinceto antgaliai leidžia lengvai įlįsti tarp blakstienų ir jas atskirti, kad būtų galima lengviau priklijuoti dirbtines blakstienas. Nesvarbu, ar esate pradedančioji, ar patyrusi blakstienų specialistė, rinkitės jūsų poreikius atitinkantį įrankį!

NANOLASH – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ BLAKSTIENOMS

Blakstienų atskyrimo pincetas yra tik vienas iš sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanolash asortimente. Tai aukščiausios kokybės makiažo ir priežiūros produktai, kuriuos su malonumu naudoja blakstienų meistrės visame pasaulyje.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis pincetą blakstienoms?
Rinkdamiesi pincetus blakstienų priauginimui, visada atkreipkite dėmesį į jų kokybę. Geri pincetai turi būti lengvi ir patogūs, o jų medžiaga turi būti pakankamai lanksti, kad neįtemptų jūsų riešo.
Ar Nanolash blakstienų pincetas tinka pradedančiosioms blakstienų specialistėms?
Taip, dėl savo dizaino ir funkcionalumo pincetai tinka tiek pradedančiosioms, tiek profesionalėms.
Ar Nanolash pincetai gali būti sterilizuojami autoklave?
Taip, pincetai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir gali būti sterilizuojami autoklave.
Ar blakstienų atskyrimo pincetą galima panaudoti įvairiems blakstienų priauginimo metodams?
Taip, blakstienas atskiriantys pincetai yra pagrindinė bet kurios blakstienų specialistės priemonė. Pincetas naudojamas klientės blakstienoms atskirti blakstienų priauginimo metu, naudojant klasikinį ir apimties metodus.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekę pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika