Lenktas blakstienų pincetas

Nanolash EYELASH TWEEZERS CURVED

Kampas: 60°

Ilgis: 14,5cm

Svoris: 23 g

Pincetai

PATIKIMUMAS IR PATOGUMAS KIEKVIENAI PROFESIONALEI

Padarykite savo darbą efektyviu ir komfortišku. Lenktas blakstienų priauginimo pincetas iš Nanolash yra pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Specialūs 60° kampo antgaliai tiksliai suima kiekvieną plaukelį. Su šiuo pincetu galite sukurti tikras blakstienų vėduokles tiek atliekant klasikinį tiek, apimties suteikiantį metodą.

EYELASH TWEEZERS CURVED

POINTED
CURVED
L-SHAPE

NANOLASH – GERIAUSIA PAGALBA PRIAUGINANT BLAKSTIENAS

Nanolash Eyelash Tweezer Curved yra privalomas kiekvienai blakstienų meistrei. Jo lengvas ir ergonomiškas dizainas neapkraus jūsų riešo dirbant ilgas valandas. Pincetas gali lengvai susidoroti su klasikiniais ir apimties suteikiančiais priauginimo metodais - tai daugiafunckinis aksesuaras! Pincetas turi patogų paėmimą ir padeda lengvai sukurti blakstienų vėduokles, naudojant įvairius metodus. Nesvarbu, ar esate profesionalė ar tik pradedančioji - šis pincetas tikrai palengvins jūsų darbą.

NANOLASH – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ BLAKSTIENOMS

Lenktas blakstienų priauginimo pincetas yra tik vienas iš sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanolash asortimente. Tai aukščiausios kokybės makiažo ir priežiūros produktai, kuriuos su malonumu naudoja blakstienų meistrės visame pasaulyje.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis pincetą blakstienoms?
Rinkdamiesi pincetus blakstienų priauginimui, visada atkreipkite dėmesį į jų kokybę. Geri pincetai turi būti lengvi ir patogūs, o jų medžiaga turi būti pakankamai lanksti, kad neįtemptų jūsų riešo ir leistų pailsėti.
Ar Nanolash blakstienų pincetas tinka pradedančiosioms blakstienų specialistėms?
Taip, dėl savo dizaino ir funkcionalumo pincetai tinka tiek pradedančiosioms, tiek profesionalėms.
Ar Nanolash pincetai gali būti sterilizuojami autoklave?
Taip, pincetai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir gali būti sterilizuojami autoklave.
Ar lenktus pincetus galima naudoti skirtingiems blakstienų priauginimo metodams?
Lenkti blakstienų pincetai puikiai tinka visiems blakstienų priauginimo metodams. Specialūs antgaliai leidžia sukurti tikras blakstienų vėduokles naudojant „shimmy“ metodą.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekę pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika