Veido ir antakių skustuvas

Nanobrow EYEBROW RAZOR

Kiekis: 3 vnt

SUSIKURKITE NAUJĄ ANTAKIŲ FORMĄ

Antakių skustuvas yra būtina priemonė norint tiksliai ir be skausmo sušukuoti bei suformuoti antakius. Skustuvas turi trumpus ir aštrius ašmenis, pagamintus iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Galite būti tikros dėl ilgai išliekančio aštrumo, kuris yra efektyvaus plaukų šalinimo paslaptis. Veido ir antakių skustuvą yra lengva naudoti. Lengvai išlaikysite jį švarų, nes jis turi apsauginį dangtelį. Tai ergonomiška ir higieniška priemonė, skirta pašalinti nepageidaujamus veido plaukelius itin paprastai.

EYEBROW RAZOR

NANOBROW EYEBROW RAZOR – TOBULI AŠMENYS

Veido ir antakių skustuvas yra maža ir patogi plaukų priežiūros priemonė, skirta lengvam plaukelių šalinimui. Nuvalykite veidą, tada pašalinkite nepageidaujamus plaukelius, slysdami peiliuku per odą su nedideliu kampu. Nanobrow Eyebrow Razor leidžia tiksliai ir be jokio skausmo formuoti antakius. Galite akimirksniu suteikti antakiams norimą formą net ryte, dar prieš pradėdami darbus. Universalus aksesuaras saugiai ir greitai paliks jūsų odą lygią ir nepriekaištingą.

NANOBROW – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ ANTAKIAMS

Veido ir antakių skustuvas yra tik vienas iš daugelio sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanobrow asortimente. Tai aukščiausios kokybės odos priežiūros ir makiažo produktai, kuriuos su malonumu naudoja geriausios grožio meistrės. Jūs taip pat galite pakeisti savo išvaizdą ir jaustis dar gražesne.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Kaip naudoti antakių skustuvą?
Nuimkite apsauginį dangtelį ir lengvai priglauskite ašmenis prie odos 45 laipsnių kampu. Slinkdami ašmenis žemyn, naudokite greitus judesius. Baigę skutimąsi, nuvalykite ir išdžiovinkite ašmenis. Nanobrow veido ir antakių skustuvas yra geriausia priemonė greitam ir neskausmingam plaukelių šalinimui.
Ar veido ir antakių skustuvą galima naudoti pakartotinai?
Taip, tai daugkartinio naudojimo veido ir antakių skustuvas. Nepamirškite po naudojimo kruopščiai išvalyti. Nuskalaukite po tekančiu vandeniu ir nusausinkite.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekes pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika