Blakstienų aplikatoriai be pūkelių

Nanolash MICROBRUSH APPLICATOR

Kiekis: 100 vnt

Skersmuo
1.5 mm
2.0 mm
2.5 mm

DAUGIAVEIKA IR TIKSLUMAS VIENAME

Nanolash blakstienų aplikatoriai be pūkelių yra būtini kiekvienos blakstienų specialistės aksesuarai. Jie puikiai tinka ruošiant blakstienas pakėlimui ir laminavimo procedūroms arba blakstienų priauginimui, taip pat įvairių produktų užtepimui. Aplikatoriai leidžia itin tiksliai nuvalyti makiažą nuo blakstienų, taip pat odos priežiūros produktų likučius ir riebalus. Aplikatoriai nepalieka jokių skaidulų ant blakstienų, todėl galite nieko nelaukdami pereiti prie kito procedūros etapo.

Microbrush Applicator

BLAKSTIENų APLIKATORIAI BE PūKELIų 1.5MM
BLAKSTIENų APLIKATORIAI BE PūKELIų 2 MM
BLAKSTIENų APLIKATORIAI BE PūKELIų 2.5MM

RINKITĖS GERIAUSIUS AKSESUARUS

Nanolash Microbrush Applicators nesugeria skysčių. Tai leidžia ekonomiškai panaudoti produktus. Aplikatoriai yra trijų skirtingų dydžių: 1,5 mm, 2 mm ir 2,5 mm, kurie užtikrina itin tikslų kosmetikos gaminių užtepimą. Jūs gausite 100 vienetų patogioje tūbelėje su dozatoriumi, kuris neleis aplikatoriams iškristi iš pakuotės ją atidarius.

NANOLASH – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ BLAKSTIENOMS

Nesipūkuojantys blakstienų aplikatoriai yra tik vienas iš sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanolash asortimente. Tai aukščiausios kokybės makiažo ir priežiūros produktai, kuriuos su malonumu naudoja blakstienų meistrės visame pasaulyje.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Kam geriausiai tinka Nanolash Microbrush Applicators aplikatoriai?
Su nesipūkuojančiais aplikatoriais galite tepti įvairius produktus ir kosmetiką ant blakstienų bei antakių. Jie taip pat puikiai tinka blakstienų valymui prieš laminavimą. Tai yra universalūs aksesuarai, kuriuos galite naudoti kaip tik norite.
Kaip laikyti nesipūkuojančius aplikatorius, kad būtų išlaikyta jų higiena?
Aplikatorius geriausia laikyti jų originalioje pakuotėje su specialiu dangteliu. Dėka galimybės atidaryti ir uždaryti pakuotę, aplikatoriai nepasidaro užteršti. Išėmus aplikatorių iš pakuotės, naudokite jį iš karto.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekę pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika