Blakstienų pakėlimo ir laminavimo rinkinys

Nanolash LASH LIFT KIT

Pakuotėje:

Step 1 – Lift (10 x 0.5 ml)
Step 2 – Fix (10 x 0.5 ml)
Step 3 – Keratin Booster (10 x 0.5 ml)
Eyelash Lift Glue (5 ml)
Silikoninės lazdelės (3 poros)
Lifting Combs (3 pairs)

Tiksliai atskirtos ir pamaitintos blakstienos
Pakeltos ir riestos blakstienos iki 8 savaičių
Natūraliai atrodančios, riestos ir didesnės apimties blakstienos
Būtini produktai ir priedai, kurių užtenka 10 procedūrų!

BLAKSTIENŲ PAKĖLIMAS IR LAMINAVIMAS - DAUGIAU NAUDOS JŪSŲ BLAKSTIENOMS

Atraskite akinančių, ryškių blakstienų paslaptį su Nanolash blakstienų pakėlimo ir laminavimo rinkiniu. Rinkinyje yra visi reikalingi produktai kiekvienam blakstienų pakėlimo proceso etapui. Pasieksite nepriekaištingą efektą lengvai ir greitai, kuris jums tikrai patiks.

Blakstienos iš karto taps lygios ir blizgios. Gyli spalva ir atnaujinta išvaizda. Kiekviena blakstiena bus idealiai atskirta. Pilnesnės ir tankesnės blakstienos yra tik vienas iš daugelio privalumų. Blakstienų pakėlimas pakels ir užries jūsų blakstienas, o jūs daugelį savaičių mėgausitės tobulai apibrėžtomis blakstienomis.

LASH LIFT KIT

NUOSTABIOS BLAKSTIENOS DAUGELĮ SAVAIČIŲ

Padarykite savo blakstienas nepriekaištingas ir gražias su Nanolash pakėlimo ir laminavimo rinkiniu! Produktas sukurtas suteikti ilgalaikį efektą. Jis natūraliai paryškins ir apibrėš jūsų blakstienas. Blakstienų pakėlimas ir laminavimas su Nanolash suteiks jums blakstienas, kurios visada atrodys nepriekaištingai - atsibusite ir jau būsite pasiruošusi keliauti! Blakstienos bus matomai pakeltos ir riestos, atrodys ilgesnės ir pilnesnės. Tokiais rezultatais džiaugsitės iki 8 savaičių! Nanolash Lash Lift Kit leis atlikti 10 blakstienų pakėlimo procedūrų!

Blakstienų pakėlimas ir laminavimas yra ne tik grožio procedūra. Taip pat suteikia intensyvų blakstienas stiprinantį, apsauginį poveikį. Sudėtyje esantis hidrolizuotas keratinas pagerina blakstienų apimtį, skatina atsistatymo procesus ir padidina blakstienų atsparumą. Laminavimo priemonėse yra lanolino kuris kondicionuoja blakstienas ir neleidžia prarasti vandens. Alyvuogių aliejus, avokadų aliejus ir vynuogių kauliukų aliejus drėkina ir maitina blakstienų plaukelius, todėl jos tampa atsparesnės pažeidimams ar deformacijai, nes pagerinamas jų elastingumas. Abisinijos aliejus ir kokosų aliejus suteikia blizgesio ir apsaugo blakstienas nuo saulės spindulių. Nanolash blakstienų pakėlimo ir laminavimo produktuose yra gausu arginino, pantenolio ir šilko, kurie maitina ir stiprina blakstienas, suteikia švelnumo bei blizgesio.

LASH LIFT KIT

BLAKSTIENŲ PAKĖLIMAS IR LAMINAVIMAS SU NANOLASH TAI TIKRAI PAPRASTA!

Naudodami Nanolash pakėlimo ir laminavimo rinkinį, galite turėti gražias blakstienas atlikę kelis paprastus veiksmus. Nepamirškite vadovautis pakuotėje pateiktomis instrukcijomis. Pažiūrėkite, kaip tai lengva!

1. Kruopščiai nuvalykite makiažo ir odos priežiūros priemonių likučius nuo akių vokų ir blakstienų. Naudokite specialų antakių ir blakstienų šampūną arba makiažo valiklį be aliejaus.

2. Pasirinkite tinkamo dydžio silikonines juosteles ir uždėkite jas ant viršutinio voko. Patepkite klijais ir pritvirtinkite blakstienas prie lazdelių, tiksliai atskirdami blakstienų plaukelius. .

3. Naudokite Step 1 – Lift ant blakstienų, kuo arčiau blakstienų linijos, bet netepkite ant blakstienų galiukų. Palaukite 7-10 minučių, tada nuimkite produktą su vatos diskeliu arba aplikatoriumi.

4. Naudokite Step 2 – Fix ant blakstienų, kuo arčiau blakstienų linijos, bet netepkite priemonės ant blakstienų galiukų. Palaukite 7-10 minučių, tada nuimkite produktą su vatos diskeliu arba aplikatoriumi.

5. Naudokite Step 3 – Keratin Booster ant visų blakstienų, kiek įmanoma arčiau blakstienų linijos. Palaukite 7-10 minučių, tada pašalinkite produkto perteklių su drėgnu vatos diskeliu arba aplikatoriumi.

6. Švelniai nuimkite juosteles nuo akių vokų ir blakstienų. Perbraukite per blakstienas naudodami nailoninį blakstienų šepetėlį. Ir viskas!

Mėgaukitės savo naujomis, gražiai atskirtomis, tankiomis, tobulai užriestomis blakstienomis!

Nanolash – TAI GRAŽIŲ BLAKSTIENŲ APIBRĖŽIMAS

Lash Lift Kit nėra vienintelis Nanolash! produktas! Susipažinkite su pilnu pasiūlymu, įskaitant geriausius blakstienų produktus, kurie visiškai pakeis jūsų makiažo ir blakstienų priežiūros rutiną! Suteikite savo blakstienoms apimties akimirksniu! Peržiūrėkite kitus mūsų siūlomus produktus ir sekite naujas tendencijas!

Ieškote genialių makiažo įkvėpimų? Svarstote, kaip pasidaryti akių makiažą, kad jis tiesiog apstulbintų aplinkinius? Aplankykite mūsų socialinius tinklus!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Kaip paruošti blakstienas blakstienų pakėlimui ir laminavimui?
Jūs turite paruošti blakstienas prieš blakstienų pakėlimo procesus. Blakstienos turi būti be makiažo ar riebalų likučių. Naudokite makiažo valiklį be aliejaus arba specialiai sukurtą blakstienų šampūną, kurio pH yra neutralus.
Kuo skiriasi blakstienų pakėlimas ir blakstienų laminavimas?
Blakstienų pakėlimas sukuria norimą blakstienų riestumą ir pakėlimo efektą. Laminavimas yra paskutinis blakstienų pakėlimo proceso etapas. Jis drėkina blakstienas ir papildo blakstienų plaukelių struktūrą keratinu.
Kaip dažnai galiu atlikti blakstienų pakėlimą ir laminavimą?
Geriausiai blakstienų pakėlimą atlikti kas 6 ar 7 savaites. Viskas priklauso nuo jūsų blakstienų būklės. Nepamirškite palaukti bent 4 savaites prieš atlikdami kitą blakstienų pakėlimo procedūrą.
Ar galiu daryties makiažą ant blakstienų po blakstienų pakėlimo ir laminavimo?
Taip, galite, bet nepamirškite netepti makiažo 12 valandų po procedūros.
Kaip prižiūrėti blakstienas po blakstienų pakėlimo ir laminavimo?
Venkite drėgmės ir aukštos temperatūros (karštos vonios, saunos ir pnš.) 24 valandas po blakstienų pakėlimo procedūros.
Kiek laiko reikės laukti, kol mano užsakymas bus pristatytas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekes pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą kitoje šalyje?
Žinoma, galite. Mūsų įmonė atlieka pardavimus daugelyje pasaulio šalių. Numatomas pristatymo laikas ir pristatymo išlaidos priklauso nuo pristatymo vietos. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, spauskite vėliavėlės mygtuką svetainės meniu juostoje ir pasirinkite norimą kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika