Dirbtinių blakstienų aplikatorius

Nanolash APPLICATOR

Spalva: juoda

ERGONOMIŠKAS APLIKATORIAUS BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO PALENGVINIMUI

Nanolash Applicator buvo sukurtas atsižvelgiant į tikslumą ir patogumą priauginant DIY blakstienas. Juoda satino apdaila, lengva ir ergonomiška aplikatoriaus forma padaro jį itin patogiu. Anatominė galiukų forma pritaikyta akies formai. Dėka šios funkcijos galite lengvai uždėti DIY blakstienas ir sulieti jas su jūsų natūraliomis.

Applicator

KAIP NAUDOTI NANOLASH APLIKATORIŲ?

The Nanolash aplikatorius turi keletą naudojimo būdų. Su aplikatoriumi galite lengvai ištraukti blakstienas iš dėklo nepažeidžiant jautrių, sintetinių plaukelių. Taip pat galite patogiai uždėti blakstienas po natūraliomis blakstienomis. Svarbiausia jo funkcija - netikras blakstienas sulieti su tikrosiomis. Patepus visas blakstienas, švelniai prispauskite aplikatorių prie blakstienų, kad klijai gerai sukibtų.

NANOLASH – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ BLAKSTIENOMS

Dirbtinių blakstienų aplikatorius yra tik vienas iš sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanolash asortimente. Tai aukščiausios kokybės makiažo ir priežiūros produktai, kuriuos su malonumu naudoja blakstienų meistrės visame pasaulyje.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Ką daryti, kai blakstienos prilimpa prie aplikatoriaus?
Tokios situacijos priežastis gali būti tai, kad aplikatorius yra užterštas su rišikliu. Pakanka nuvalyti nuo jo klijus. Šiai užduočiai galite panaudoti Nanolash DIY Remover.
Ar aplikatorius tinka visų dydžių ir tipų blakstienoms?
Taip, mūsų aplikatorius leidžia itin tiksliai paimti ir naudoti įvairių tipų DIY blakstienas.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekes pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika