L formos blakstienų pincetas

Nanolash EYELASH TWEEZERS L SHAPE

Kampas: 40°

Ilgis: 12cm

Svoris: 23 g

Pincetas

TOBULAS PINCETAS NEPRIEKAIŠTINGOMS BLAKSTIENOMS

Rinkitės komfortą ir geriausius rezultatus! L formos blakstienų priauginimo pincetas yra nepakeičiamas įrankis kiekvienos blakstienų specialistės rankose. Lengvas ir ergonomiškas pinceto dizainas apsaugo jūsų riešą nuo įtempimo dirbant ilgas valandas. 40° kampas užtikrina patogų ir lengvą darbą su dirbtinėmis blakstienomis. Specialūs antgaliai leis tiksliai suimti pavienius plaukelius ir sukurti fantastiškas blakstienas.

EYELASH TWEEZERS L SHAPE

NANOLASH – GERIAUSIA PAGALBA PRIAUGINANT BLAKSTIENAS

Nanolash Eyelash Tweezer L Shape yra pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, pasižymintis optimaliu lankstumu, apsaugančiu riešą nuo įtempimo dirbant ilgas valandas. Kaip daugiafunkcinė priemonė, pincetas puikiai tinka tiek klasikiniams, tiek apimties suteikiančio blakstienų priauginimo metodams. Nesvarbu, ar tik pradedate savo kelionę su blakstienų priauginimu, ar darote tai jau seniai - jūs pamilsite darbą su šiais pincetais. Rinkitės darbo komfortą ir užtikrinkite geriausius rezultatus! L formos blakstienų priauginimo pincetas yra nepakeičiama priemonė kiekvienai blakstienų meistrei. Lengvas ir ergonomiškas pinceto dizainas apsaugo jūsų riešą nuo įtempimo dirbant ilgas valandas. 40° kampas užtikrina patogų ir lengvą darbą su dirbtinėmis blakstienomis. Specialūs antgaliai leis tiksliai suimti pavienius plaukelius ir sukurti tikras blakstienų vėduokles.

NANOLASH – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ BLAKSTIENOMS

L formos blakstienų priauginimo pincetas yra tik vienas iš sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanolash asortimente. Tai aukščiausios kokybės makiažo ir priežiūros produktai, kuriuos su malonumu naudoja blakstienų meistrės visame pasaulyje.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis pincetą blakstienoms?
Rinkdamiesi pincetus blakstienų priauginimui, visada atkreipkite dėmesį į jų kokybę. Geri pincetai turi būti lengvi ir patogūs, o jų medžiaga turi būti pakankamai lanksti, kad neįtemptų jūsų riešo ir leistų pailsėti.
Ar Nanolash blakstienų pincetas tinka pradedančiosioms blakstienų specialistėms?
Taip, dėl savo dizaino ir funkcionalumo pincetai tinka tiek pradedančiosioms, tiek profesionalėms.
Ar Nanolash pincetai gali būti sterilizuojami autoklave?
Taip, pincetai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir gali būti sterilizuojami autoklave.
Ar L formos pincetą galima naudoti skirtingiems blakstienų priauginimo metodams?
L formos blakstienų pincetas puikiai tinka visiems blakstienų priauginimo metodams. Specialūs, prigludę antgaliai leis sukurti blakstienų vėduokles naudojant juostelių metodą.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekę pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika