Blakstienų klijų rišiklis blakstienų priauginimui namuose

Nanolash DIY BONDER

Talpa: 5 ml / 0,169 fl oz

PATVARUMAS IR EFEKTYVUMAS, KURIS JUMS PATIKS

Nanolash DIY Bonder yra revoliucinis klijų rišiklis, skirtas blakstienų priauginimui (DIY) namuose. Ergonomiško šepetėlio dėka, tepimas yra toks pat greitas ir patogus, lyg teptumėte tušą. Specialiai sukurta produkto formulė užtikrina, kad dirbtinės blakstienos laikysis mažiausiai 5 dienas, užtikrinant, kad jūsų blakstienos išliks nepriekaištingos tikrai ilgą laiką. Rišiklis pasižymi dideliu atsparumu vandeniui ir makiažo šalinimo priemonėms be aliejaus.

DIY BONDER

KAIP NAUDOTI NANOLASH DIY BONDER?

Jei blakstienas prisiauginate pati, tuomet pirmiausiai tepkite rišiklį. Tepkite ant švarių blakstienų, pradedant nuo šaknų. Jei jūsų blakstienos natūraliai ilgos, klijų rišikliu galite tepti pusę blakstienų ilgio. Esant trumpoms blakstienoms - galite tepti per visą ilgį. Užtepę rišiklį, palaukite 15-20 sekundžių ir pradėkite klijuoti „DIY“ blakstienas po savo natūraliomis blakstienomis.

NANOLASH – TAI, KAS GERIAUSIA JŪSŲ BLAKSTIENOMS

DIY Bonder - blakstienų klijų rišiklis „DIY“ blakstienų priauginimui yra tik vienas iš sensacingų produktų, kuriuos rasite Nanolash asortimente. Tai aukščiausios kokybės makiažo ir priežiūros produktai, kuriuos su malonumu naudoja blakstienų meistrės visame pasaulyje.

Jei norite sužinoti daugiau apie grožio naujienas ir rasti patikimą patarimų bei begalinį įkvėpimo šaltinį - būtinai apsilankykite mūsų socialinių tinklų platformose!

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Ar rišiklis yra atsparus vandeniui?
Taip, Nanolash blakstienų priauginimo klijų rišiklis yra atsparus vandeniui..
Ar makiažo valymas turi įtakos rišikliui?
Nuvalykite makiažą naudodami produktus be aliejaus, nes aliejai gali susilpninti klijų rišiklį. Tas pats taikoma ir makiažo priemonėms - aliejinių rekomenduotina vengti.
Nanolash DIY Bonder – sudėtis (INCI)
Acrylic copolymer, Aqua, Carbon, Polyurethane prepolymer, Dehydroacetic acid sodium.
Nanolash DIY Bonder – galiojimo laikas
Tinkamai laikomas Nanolash DIY Bonder išlaiko savo savybes 6 mėnesius po atidarymo.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekę pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika