PRECIZIŠKI BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO PINCETAI

Susipažinkite su profesionaliais Nanolash blakstienų priauginimo pincetais. Pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, lengvi ir patogūs - jie neapkrauna riešo ir užtikrina išskirtinį tikslumą kiekvieną kartą naudojant. Rinkitės įrankį, pritaikytą jūsų poreikiams, ir užtikrinkite, kad jūsų darbas visada duos tik geriausius rezultatus.

Eyelash Tweezer Curved

 
 

Mūsų pasiūlyme rasite tiek pincetus blakstienų atskyrimui, tiek įvairius blakstienų priauginimo pincetus. Jie turi specialius antgalius su skirtingomis formomis ir kampais. Pincetai yra suskirstyti į viengubo ir dvigubo suėmimo taško, todėl juos galite pritaikyti prie savo naudojamo blakstienų priauginimo metodo. Kiekvienas iš jų yra rankų darbo ir sukurtas atkreipiant dėmesį į smulkiausias detales. Išbandykite vieną iš Nanolash pincetų ir pamatysite, kaip galite lengvai pagerinti savo darbo kokybę ir efektyvumą.

Daugelis žmonių jau pasitiki Nanolash blakstienų priauginimo pincetų tikslumu ir kokybe. Kiekvienas iš jų turi ergonomišką formą, kuri yra patobulinta su kiekviena detale. Pincetų lengvumas neapkrauna riešo, o jų neįtikėtinas patogumas yra raktas į efektyvų bet kurios blakstienų meistrės darbą.

faq
DUK - VISKAS,
KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI
Kuo skiriasi blakstienų priauginimo pincetai nuo įprastų pincetų?
Blakstienų priauginimo pincetai yra pagaminti iš lengvos medžiagos, kuri neįtempia stilistės riešo dirbant ilgas valandas. Jų galiukai visiškai skiriasi nuo įprastų pincetų, užtikrinant tikslų netikrų blakstienų paėmimą, kad būtų galima jas lengviau priklijuoti prie natūralių blakstienų.
Ar Nanolash pincetai gali būti sterilizuojami autoklave?
Taip, pincetai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir gali būti sterilizuojami autoklave.
Koks yra užsakymo įvykdymo terminas?
Numatomas pristatymo laikas yra dvi darbo dienos. Prekes pristato kurjerių įmonė.
Ar galiu pateikti užsakymą, jei gyvenu užsienyje?
Taip, mes siunčiame savo gaminius į daugelį pasaulio šalių. Pristatymo kaina ir numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo šalies. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie pristatymo kainas savo šalyje, svetainės meniu juostoje spauskite vėliavėlės mygtuką ir pasirinkite jus dominančią kalbą.
Privatumo politika

Mūsų internetinė svetainė naudoja slapukus, taip pat trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų naudoti išorinius įrankius. Jei vartotojas neduoda sutikimo, tuomet naudojami tik būtini slapukai. Nustatymus naršyklėje galite pasikeisti bet kuriuo metu. Ar duodate sutikimą naudoti visus slapukus?

Privatumo politika